Fachmet

Maszyny Specjalne

Putzknecht S60 GA-3

Stacjonarna maszyna do ciągłego mieszania i podawania szybkowiążącego gipsu, w tym ze zbrojeniem z włókna szklanego, do produkcji płyt i form gipsowych. Napełnianie następuje prosto z worka lub przez podajnik śrubowy. Wydajność można nastawiać od 15 do 40 l/min.

Zobacz więcej

Estromat 442

Zestaw mieszalnik i pompa ESTROMAT 442 jest przeznaczony do wylewek posadzkowych i mas samopoziomujących. Napełnianie suchym materiałem z dużych worków BIG BAGS odbywa się za pomocą wbudowanego dźwigu hydraulicznego. Standardowa wydajność może być dostosowana według potrzeb dzięki wykorzystaniu transformatora w przedziale od 20 do 100 l/min. Dopuszczony do ruchu drogowego jako przyczepa.

Zobacz więcej

Putzknecht S64 E-SCH-2

Agregat mieszający PUTZKNECHT S64 E-SCH-2 został specjalnie opracowany do mieszania i podawania mieszanek z cementu spienionego ( suchego cementu i dodatku spieniającego ) stosowanych do izolacji dachowych, podłóg z jastrycha itp. Dopuszczony do ruchu drogowego jako przyczepa.

Zobacz więcej

Estromat 260-600 ISO

Agregat mieszający i podający do wykonywania cementowych mas izolacycyjnych. Zbiornik ciśnieniowy 600 l, wbudowany mieszalnik, silnik trójfazowy 5,5 kW, wymaga kompresora 3m3/min.

Zobacz więcej


Google+
Copyright © 2021 FACHMET