Fachmet

Agregaty tynkarskie

Putzknecht S48.1/S48.3

Pompa mieszająca używana do wszelkich suchych, gotowych mieszanek, najlepsza w swojej klasie. Dokładne oddzielenie materiału suchego od mokrego pozwala na nieprzerwaną pracę urządzenia. Przejrzysta konstrukcja i ułożenie poszczególnych elementów maszyny, takich jak armatura wodna i powietrzna, pompa wysokociśnieniowa, skrzynka elektrycznego sterowania oraz kompresor ułatwia obsługę i konserwację.

Zobacz więcej

Putzknecht S48 Easy

PUTZKNECHT S48 easy jest zaprojektowany pod kątem ekonomicznym dla tynkarzy. Bez żadnej straty maszyna ta zastępuje cały niezbędny sprzęt do profesjonalnego nakładania gotowego tynku. Może być w prosty sposób przezbrojona do przygotowania zaprawy do ościeżnic i wtlewki samopoziomującej

Zobacz więcej

Putzknecht S44-2 FU

Mocna pompa mieszająca do prac budowlanych i renowacyjnych, odpowiednia do mieszania suchych tynków, zapraw klejowych, wylewek i mas o konsystencji półplastycznej. Napęd pompy PUTZKNECHT S44-2 FU zapewnia jednofazowy silnik elektryczny. Wydajność pracy pompy może być regulowana bezstopniowo w zależności od potrzeb.

Zobacz więcej

Putzknecht S36 FU

Pompa mieszająca z lejkiem z indywidualnym czasem mieszania do specjalnych zapraw. Intensywność mieszania i wydajność pompy jest ustawiana bezstopniowo. Idealna do zapraw przy montażu ościeżnic i wypraw przeciwogniowych. Wydajność: 4-20 l/min. 

Zobacz więcej


Google+
Copyright © 2021 FACHMET