Fachmet

Mieszarki Przepływowe

Flotti

Uniwersalna mieszarka przepływowa o pracy ciągłej Flotti służy do urabiania wszystkich gotowych zapraw suchych workowanych. Może być stosowana wszędzie : do urabiania zaprawy murarskiej i tynkarskiej ,betonu szlachetnego i kleju do grazury. 

Zobacz więcej

D10

Mieszarka przepływowa D10 o pracy ciągłej w której zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania techniczne tj: metoda dołowania ,korpus z tworzyw sztucznych oraz rura mieszająca gumowa , a wszystko to przyczynia się do idealnego mieszania popularnych suchych zapraw do ziarna 3mm.

Zobacz więcej

D-20

Uniwersalna mieszarka przepływowa o pracy ciągłej D 20 służy do urabiania wszystkich gotowych zapraw suchych workowanych i z silosu. Może być stosowana wszędzie : do urabiania zaprawy murarskiej i tynkarskiej ,betonu szlachetnego , płynnego jastrychu podłogowego i kleju.

Zobacz więcej

D-30

Uniwersalna mieszarka przepływowa o pracy ciągłej D 30 służy do urabiania wszystkich gotowych zapraw suchych workowanych i z silosu. Może być stosowana wszędzie : do urabiania zaprawy murarskiej i tynkarskiej ,betonu ,płynnego jastrychu podłogowego i kleju do grazury.

Zobacz więcej

D-50

Uniwersalna mieszarka przepływowa o pracy ciągłej D 40/50 służy do urabiania wszystkich gotowych zapraw suchych z silosu. Może być stosowana wszędzie : do urabiania zaprawy murarskiej i tynkarskiej ,betonu .

Zobacz więcej

CMP

Zobacz więcej

CO-mix

Zestawienie mieszarki przepływowej oraz podajnika (dozownika) stanowi urządzenie służące do mieszania kruszywa (np. piasku) z materiałem wiążącym (np. cement) w efekcie końcowym po zmieszaniu z wodą uzyskamy urobioną zaprawę cementową o odpowiedniej proporcji (piasek do cementu) oraz konsystencji.

Zobacz więcej

Giga-mix

Mieszarka przepływowa pracy ciągłej o dużej wydajności przeznaczona do urabiania jastrychu oraz betonu. 

Zobacz więcej


Google+
Copyright © 2021 FACHMET